Letní Dvoják na Ledovci

Po loňské úspěšné premiéře Vás zveme na Letní dvoják na Ledovci!

Dvoudenní vzdělávací akce obsahuje:

Kurz s lektorem Mgr. Mgr. Martinem Fojtíčkem proběhne na Ledovci v Ledcích u Plzně. Nabízíme Vám ho ve dvou termínech

  • červnový termín 20. – 21. června 2024
  • prázdninový termín 16. – 17. července 2023

Akce proběhne ve skupině max. 12 účastníků. Součástí kurzu budou „průběžné kuloáry“ účastníků s lektorem a peer pracovníky Ledovce, první den společenský večer (při dobrém počasí oheň), druhý den dopoledne exkurze do CSS Stod s ředitelem Mgr. Radkem Rosenbergerem.

Cena za dvoudenní kurz je 3 000 Kč.

V ceně je přenocování ve vlastním spacím pytli (postele nebo matrace v domě nebo v maringotce, pro dobrodružnější povahy stany, seno ve stodole apod., k dispozici záchody, jedna sprcha, vybavená kuchyně) a kafe apod. Jídlo budeme řešit stylem „jak se domluvíme“ a „co kdo dá“, v obci jsou dva obchody, Plzeň je za kopcem. Začátek kurzu je první den v 9:00 (možno přijet už o den dřív večer). Konec kurzu druhý den mezi 16 a 17 hod.

Účastníci obdrží po prvním dni certifikát o absolvování akreditovaného vzdělávacího kurzu v rozsahu 8 hodin (ten je možné započíst do „povinného vzdělávání“ v sociálních službách). Pro zájemce vytvoříme i certifikát o absolvování celého dvojáku, ten ale „není směroplatný“.

Přihlášky prosím posílejte mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Uveďte v nich, zda máte zájem o červnový nebo prázdninový termín. Pro větší různorodost účastnické skupiny si dovolujeme omezit počet účastníků z jedné instituce v jednom termínu max. na čtyři. Kurz se uskuteční, pokud bude přihlášených aspoň osm účastníků. 

Těšíme se na vás na Ledovci!