Aktuality

Od května 2022 vám nabízíme nový akreditovaný kurz pro zájemce o pečlivější prozkoumání fenoménu destigmatizace. Jmenuje se DESTIGMATIZACE ZAČÍNÁ V MÉ HLAVĚ. Myslíme si, že tam začíná a tam taky musíme něco udělat, aby stigma duševního onemocnění pomalu ale jistě mizelo. Proto má kurz teoretickou (co to je), reflektivní (jak to mám já) a hlavně praktickou (co udělám) část.

Víc informací v sekci akreditované kurzy, nebo se obraťte na Martina (kontakt). Díky!

Od jara 2022 nabízíme dva nové akreditované kurzy pro vás všechny, kdo chcete pomáhat ještě lépe. Nabízíme:

- kurz ROZHOVOR JAKO KLÍČ PROFESISONÁLNÍHO POMÁHÁNÍ s pozváním k pomáhajícímu rozhovoru a

- kurz DESATERO PROFESIONÁLNÍHO POMÁHÁNÍ tak, jak nám vyšlo léty zkušenosti na Ledovci - 4, 3, 2 a 1 princip. Jakýsi základ, který uslyší každý, kdo nastoupí na Ledovec, a teď také Vy, protože chceme, aby dobře (a pořád lépe) pomáhat mohl každý.

Víc informací v sekci akreditované kurzy, nebo se obraťte na Martina (kontakt). Díky!

Máme radost. Pomocná škola Ledovec získala dvě nové akreditace, a to pro kurz WELCOMING (jako podstatná dimenze služby) a JAZYK PROFESIONÁLNÍHO POMÁHÁNÍ. Objednávat si je můžete na klíč na aderse Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Z organizačních důvodů měníme termín otevřeného dvojkurzu zaměřeného na RECOVERy. Původně plánovaný termín  11. a 12. dubna s velkou omluvou měníme na úterý 30. dubna úterý 14. května 2019.

Přihlásit se můžete tady.

Cena je 2 300,- Kč.

Na čtvrtek 11. a 12. dubna 2019 jsme pro Vás připravili dvoudenní recovery nášup! Tedy kurz, který se skládá z Úvodu do Recovery a Služby zaměřené na Recovery (zotavení) - základní orientace.

Tento 16 hodinový akreditovaný (MPSV) kurz je  otevřen zejména sociálním pracovníkům obecních úřadů. Lektorovat jej bude Mgr. et Mgr. Martin Fojtíček.

Přihlásit se můžete tady.

Cena je 2 300,- Kč.

I na jaře pro Vás otvíráme kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění s Janou Fojtíčkovou, a opět v Praze! Přihlašujte se přes náš on-line formulář! Termín je 28. a 29. března 2019.

Na základě Vašich přání jsme se rozhodli přiblížit kurz Muzikoterapie Jany Fojtíčkové blíž do středu naší země. Můžete se přihlašovat na listopadový termín, který proběhne v prostorách Centra vzdělávání  Fokusu Praha, z.s. v Dolákově ulici.

Kapacita je omezena, přihlašujte se tady - Kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění - čtvrtek 8. a pátek 9. listoapdu 2018!

Vypsali jsem termín úspěšného muzikoterapeutického kurzu lektorky Jany Fojtíčkové na polovinu března 2018. Přihlašujte se!

Přihlašování na jarní termíny všech kurzů Pomocné školy je pozastaveno. Hlašte se k podzimním termínům. Máme vypsány otevřené kurzy pro Recovery 1 a 2, Trivium lidského pomáhání a dvoudenní kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění - všechny jsou naplánované na říjen 2017. Se zájmem o kurzy na klíč se ozývejte zatím bez omezení.