Aktuality

Otvíráme pro vás kurz Muzikoterapie I. s Janou Fojtíčkovou přímo v srdci Ledovce na faře v Ledcích, 11. a 12. června 2020. Přihlašování je možné zde

Těšíme se na vás!

Máme radost. Pomocná škola Ledovec získala dvě nové akreditace, a to pro kurz WELCOMING (jako podstatná dimenze služby) a JAZYK PROFESIONÁLNÍHO POMÁHÁNÍ. Objednávat si je můžete na klíč na aderse Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Z organizačních důvodů měníme termín otevřeného dvojkurzu zaměřeného na RECOVERy. Původně plánovaný termín  11. a 12. dubna s velkou omluvou měníme na úterý 30. dubna úterý 14. května 2019.

Přihlásit se můžete tady.

Cena je 2 300,- Kč.

Na čtvrtek 11. a 12. dubna 2019 jsme pro Vás připravili dvoudenní recovery nášup! Tedy kurz, který se skládá z Úvodu do Recovery a Služby zaměřené na Recovery (zotavení) - základní orientace.

Tento 16 hodinový akreditovaný (MPSV) kurz je  otevřen zejména sociálním pracovníkům obecních úřadů. Lektorovat jej bude Mgr. et Mgr. Martin Fojtíček.

Přihlásit se můžete tady.

Cena je 2 300,- Kč.

I na jaře pro Vás otvíráme kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění s Janou Fojtíčkovou, a opět v Praze! Přihlašujte se přes náš on-line formulář! Termín je 28. a 29. března 2019.

Na základě Vašich přání jsme se rozhodli přiblížit kurz Muzikoterapie Jany Fojtíčkové blíž do středu naší země. Můžete se přihlašovat na listopadový termín, který proběhne v prostorách Centra vzdělávání  Fokusu Praha, z.s. v Dolákově ulici.

Kapacita je omezena, přihlašujte se tady - Kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění - čtvrtek 8. a pátek 9. listoapdu 2018!

Vypsali jsem termín úspěšného muzikoterapeutického kurzu lektorky Jany Fojtíčkové na polovinu března 2018. Přihlašujte se!

Přihlašování na jarní termíny všech kurzů Pomocné školy je pozastaveno. Hlašte se k podzimním termínům. Máme vypsány otevřené kurzy pro Recovery 1 a 2, Trivium lidského pomáhání a dvoudenní kurz Muzikoterapie v procesu zotavení z duševního onemocnění - všechny jsou naplánované na říjen 2017. Se zájmem o kurzy na klíč se ozývejte zatím bez omezení.

Dnes jsme do nabídky Pomocné školy zařadili Kurz osobních a profesních kompetencí pro zdravotní sestry s akreditací ČAS. Realizujeme ho na klíč a třeba přímo u vás na pracovišti.