Stáže

Prostřednictvím Pomocné školy vám můžeme nabídnou odborné stáže, studentské praxe nebo exkurze v jednotlivých sociálních službách, které poskytuje Ledovec, z. s.

Stáže má u nás na starost Drahomíra Franzová – tel. 735 170 324, e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. a můžete se na ně ptát i na e-mailu Pomocné školy – pomocnaskolaTato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Při realizaci stáží v Ledovci se inspirujeme dobrou praxí, kterou jsme získali při návštěvách našich evropských partnerů v projektu PROFINWBL.

Do března 2017 jsou stáže hrazené z projektu „Ledoveckým rodinným stříbrem za destigmatizaci“ a od dubna 2017 pro ně platí následující ceník platný od 1. ledna 2017:

Exkurze                            1 500 Kč/den/skupina

Stáž                                   500 Kč/den/člověk

Studentská praxe           100 Kč/den/student; při dlouhodobé praxi max. 500 Kč/student nebo dle podmínek sjednaných s příslušnou školou.

ERASMUS LOGO  LogoPROFINWBLlongA